Spa Kołobrzeg Polanki Park Relax&SPA

Spa Kołobrzeg Polanki Park Relax&SPA

15 lutego, 2019 0 przez admin1977

SPA w Kołobrzegu, zatem o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w komfortowych warunkach. Kołobrzeg to potężne miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, i w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Ikar Plaza

Jest tu także całkiem ogromna ilość kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan naszego zdrowia. Popularnością napawa się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących albo nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, iż są to często ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może dużo kosztować, jednak z wszelką pewnością jest drogim doświadczeniem i możliwość na relaks nad brzegiem Bałtyku. Warto zapoznać kilka hoteli, jakie w swojej ofercie mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest duża – należy do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Otrzymuje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje z morza zaledwie 280 metrów. Hotel dysponuje największą bazą SPA w Polsce – znaleźć w niej ważna 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, strefę jacuzzi. Na gruncie obiektu dostaje się jeszcze kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się ogromną popularnością pośród klientów, którzy ustalają się zarówno na środki upiększające, kiedy i lecznicze. W serce spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest również świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard usług w związaniu ze dobrą lokalizacją i nigdy ciekawą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg dostępna jest dla zwiedzających w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony jest w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełen rok otwarte są dla gości i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku przestał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można nazwać masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Jest toż wyłącznie część bardzo kosztownej oferty. Hotel dysponuje również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi świadczone w pakiecie zazwyczaj są nieco tańsze, dlatego naprawdę wiele kobiet przyjmuje się mieć z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to sprawa skierowana do głów poszukujących wypoczynku i relaksu w pięknej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to cel zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Jest wtedy nowy ośrodek, który planuje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem celu jest zawsze bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu dostaje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą czerpać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel toż nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale też różne zabawy dla osób w dowolnym wieku. Na gruncie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla mężczyzn robione są również dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest dodatkowo zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w fazie uzdrowiskowej miasta. Od morza daje go tylko 200 metrów. Jest toż dodatkowe, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W możliwości hotelu spotykają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

stanowi niezwykle wysoką ofertą SPA oraz braków rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA należy do indywidualnego z najnowocześniejszych w końca. Na gruncie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w jakich można czerpać z rzędzie zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a i jacuzzi. Dla kobiet planujących wziąć z całego relaksu polecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, przedstawiając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg