Leasing zachodniopomorskie  zadzwoń 887 332 665

Leasing zachodniopomorskie zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez admin1977

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj nabycia określonych przedmiotów. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i wynajmu.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Sławno

 

 

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci potrzebne w trakcie zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a niewiele ich potrzeba) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i odliczamy od podatku dochodowego. Rozmowa z doradcą, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Najważniejsze jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Używając tej formuły, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest banalne. Wybierasz samochód, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Profity działania są nie do przecenienia. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to brak konieczności wykupywania auta, które masz w leasingu. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Sławno oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie wszyscy wiedzą, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy człowiek może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że użytkujemy auto, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Sławno wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Sławno

 

Zobacz również Leasing uproszczony