endermologia Karlino

endermologia Karlino

25 lutego, 2019 0 przez admin1977

Można z szerokim przekonaniem powiedzieć, że współcześnie nastała era mody na dobry styl bycia. Jeszcze niewiele osób starsza się zdrowo odżywiać, i przy tym wciąż uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w okresie dać tak spektakularnych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta i szkolenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Odpowiedzią na ostatnie problemy potrafią być nowe zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Białogard

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wziąć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym konkretnie jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkowicie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy więc ostatnim samym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym idzie długiego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana spośród tym brakiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, a oraz po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą techniką możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień korzystamy ponad do wykonywania z cellulitem opornym na leczenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten problem lub nawet pozbyć się go w całości. Co dużo, w końca regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do produkcji fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w swoim projekcie? Specjaliści z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 braków (w relacji od tego, jaki dokładnie efekt chcemy osiągnąć), ale również zaznaczają, że ważne sukcesy będą dostępne już po skończeniu 3-4. Zabiegi komponuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem odpowiednim dla każdych kobiet, jakie leciały w bezpośredni, miły i bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii niezbędne jest nadal prowadzenie zdrowego sposobie bycia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy również z powodzeniem kojarzyć z własnymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej poradzie na materiał zabiegu endermologii zlokalizujesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający