Agencja Pracy Ińsko   tel:  533 024 116

Agencja Pracy Ińsko tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez admin1977

Turystycznie Kołobrzeg stanowi samotnym z najbardziej obleganych miast w Polsce, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na dodatkowych gości jest przeważnie spore. Jesteśmy prężnie się rozwijającą organizacją pracy tymczasowej, umożliwiającą mocną i solidną usługa w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie z branży Twojej pracy, znajdziemy dla Ciebie osoby gotowe do rzeczy.

Agencja Pracy Szczecin tel: 533 024 116

Swoi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki swej pociechy zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Doskonała klasę swoich zadań sprawia, że klienci chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli zależy Ci na szybkim przyjściu do pań z wszystkiej Europy, które szukają zatrudnienia w Twojej branży, to zaszedłem w łatwe miejsce. Współpracujemy z tysiącami poszukujących pracy ludzi – są oni w nowym wieku, są inne kwalifikacje, poszukują nowego sposobie zatrudnienia, lecz integruje ich jedno: ludzie są niezwykle zawodowi i zaangażowani w nasze dzieła.

Ułatwimy Ci zacząć współpracę z ludźmi w droga o wiele szybszy, niż konkurencja. Stosujemy innowacyjne technologie, dzięki którym dobór gości stanowi o wiele silniejszy i sprawniejszy, a zadowolenie zarówno pracodawcy, jak i człowieka – większe.

Na bazie wprowadzonej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego i kwalifikacji. Przez wszystek etap to Ty jesteś władzę ponad tym, kogo zatrudnisz, a kogo odrzucisz. Celem naszej praktyki jest wyłącznie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej realizować będzie Twoje oczekiwania – w każdym czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Szczecin tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu również na mniejszy, jak również na większy czas – możliwe jest zarówno nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy ludzi z wszystkiej Europy, lecz kierujemy się przede każdych na twarzach płynących z Ukrainy, Białorusi, lub innego kraju dawnego SSR. Dla nich przykłada to milowy krok w ciągu kariery i większe perspektywy, a dla Ciebie – mniejsze wydatki powiązane z zatrudnieniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz jeszcze zbierać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed rozpoczęciem współpracującego z nami człowieka do Twojej obsługi w cali zalegalizujemy jego pobyt, załatwimy pozwalanie na produkcję, a jeszcze miejsce zamieszkania. Pokryjemy także wszelkie wydatki powiązane z dojazdem do rzeczy, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy specjalistów w kilkudziesięciu innych rzeczach, lecz wśród swoich użytkowników najogromniejszą sławą zajmują się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami dobrze wyszkoleni specjalisty i pielęgniarki, a jeszcze ratownicy medyczni i salowe. Dzięki swojemu przygotowaniu i sprawdzeniu gotowi są oni do rozpoczęcia pracy z już w wszystkim szpitalu na obszarze Polski. Potrafią oni wszystkie niezbędne dokumenty a są doskonale przeszkoleni w treściach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak autobusów jak i ciągników czy TIRów, a jeszcze operatorami koparek, walców natomiast tymże odpowiednich maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia są oni i czystą kartotekę, jeśli szuka o każde poważne wykroczenia drogowe. Ich przyjęcie jest zatem nie tylko gwarancją satysfakcji, a także bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników również do łatwych prac produkcyjnych, jak i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich umiejętności przyczynią się również w punkcie przetwórstwa produktów spożywczych, jak i oryginalnego rodzaju odlewniach, zakładach kamieniarskich i zagranicznych formach produkcyjnych. Cali swoi pracownicy są w cali ról i naturalni, dlatego współpraca z nimi będzie piękną przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby korzystają wszelkie uprawnienia i naukę zezwalającą na szybką i bezpieczną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się również na miejscach w profesjonalnych pogotowiach specjalistycznych, jak a w własnych firmach mających się naprawą instalacji określonego rodzaju.
Ochrona twarzy także zajmowania – oferujemy dobrze znających swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zajmą się zabezpieczeniem imprez masowych. Swoi pracownicy znają wszelkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego też świetnie sprawdzą się w istocie prywatnych ochroniarzy również mienia ruchomego, obiektu, jak również osoby.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Szczecin tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg